Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek na míru

Snažíme se stále zdokonalovat v tom, co děláme. Tvorba webových stránek u nás probíhá vždy na míru potřebám našich klientů. Zaměstnáváme zkušený tým profesionálů, kteří se  starají o Váš projekt. Na rozdíl od jiných webových agentur dbáme na důkladnou komunikaci s klienty, abychom již na začátku spolupráce znali jejich přesné požadavky a mohli tak vytvořit webovou stránku přesně dle Vašich představ.

Důležitá je hlavně schůzka s obchodním zástupcem firmy Web 4 All, během které sepisujeme Vaše požadavky na nový web. Veškeré instrukce jsou následně předány projektovému manažerovi, který spolupracuje s grafikem a kodérem a koordinuje celý průběh tvorby webových stránek. O veškerých krocích budete také projektovým manažerem informováni.

Tvorba webových stránek a kvalitní webdesign

Jedním z hlavních argumentů, proč si vybrat naši webovou agenturu, je především kvalitní webdesign. Tvorba grafického návrhu probíhá na základě Vámi zadaných specifikací, pro naše projekty nikdy nepoužíváme jednoduché šablony. Díky poutavému webdesignu se Vaše webová stránka stane pro návštěvníky atraktivnější a přehledná.

Tvorba webových stránek a jednoduchý redakční systém

Firma Web 4 All si je vědoma toho, že mnoho klientů rádo mění a aktualizuje obsah svých stránek vlastnoručně. Tuto činnost podporujeme, a proto k webovým stránkám přidáváme také jednoduchý redakční systém WordPress, díky kterému je správa obsahu webových stránek snadná i pro Vás.

Přístup k editaci stránek tak máte 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. V případě nesnází je Vám však každý všední den k dispozici technická podpora. Vztah s klienty pro nás rozhodně nekončí současně s dokončením tvorby webových stránek.

Tvorba webových stránek a jejich optimalizace

Webová agentura Web 4 All si klade za cíl vytvořit nejen vizuálně poutavou stránku, ale snaží se také o to, aby byla Vaše stránka navštěvována tou správnou cílovou skupinou a aby jí také byla dobře dohledatelná. Disponujeme též rozsáhlou sítí tematických portálů, na něž webové stránky našich klientů umisťujeme a ze kterých získávají další návštěvníky.