Tvorba eshopů

Tvorba eshopu probíhá podobně jako tvorba klasických webových stránek, ovšem s tím rozdílem, že při tvorbě eshopu používáme jiný redakční systém (k němuž je také přikládán manuál a který klientovi opět umožňuje snadnou editaci obsahu stránek a zboží).

Co Vám nabízí eshop od firmy Web 4 All

Pohodlná správa zboží je nedílnou součástí snadno editovatelného eshopu. Zboží lze nahrávat pomocí propojení s Excel souborem nebo individuálně. Eshop vytvořený společností Web 4 All nepřináší žádné množstevní limity v počtu kategorií, produktů ani jejich vlastností.

Pohodlná je též správa dostupných kusů zboží na skladě. Manipulovat lze se zobrazením jednotlivých produktů návštěvníkům Vašeho eshopu, kdy je přiřazeno více obrázků produktu s možností vybrat hlavní obrázek, dále zobrazení hodícího se zboží a zboží, které ostatní zákazníci zakoupili společně s daným produktem.

Management stránek dovoluje přiřazovat různým uživatelům různá oprávnění v rámci používání systému pro správu obsahu, dovoluje přizpůsobovat faktury zasílané zákazníkům, atp.

Dopravní podmínky a platební podmínky lze též uzpůsobit. Pokud chcete např. poskytovat slevy na poštovném nebo určovat poplatky podle ceny a váhy, vše je možné. Zákazník si může vybrat z mnoha druhů způsobů dopravy i platby.

Výše popsané funkcionality jsou pouze velmi stručným výběrem toho, co vše tvorba eshopu firmou Web 4 All zahrnuje.