REFERENCE

Tvorba webových stránek firmou Web 4 All

Za dob svého působení v ČR (tedy od roku 2011) vytvořila webová agentura Web 4 All více než 200 projektů na míru. Ať už se jedná o tvorbu jednoduché stránky nebo o velký projekt, vždy se u nás setkáte s individuálním přístupem.

Upřednostňujeme osobní schůzku s klienty, protože je důležité zjistit, co je pro ně podstatné, jaké má jejich firma cíle, jaký design by se jim zamlouval a hlavně které funkcionality budou na svých nových webových stránkách chtít využívat. Díky tomuto postupu je pak samotná tvorba webových stránek mnohem rychlejší a úspěšnější.

Konkrétní reference

Níže můžete vidět náhled konkrétních projektů.

Firemní stránky jsou většinou stručné, obsahují základní informace o firmě, klíčové produkty a služby, novinky a různé akce, kontaktní údaje včetně přehledné Google mapy atd.

Eshopy jsou rozsáhlejší, používají jiný redakční systém, díky němuž může klient také upravovat např. nabízené produkty, stav zásob, faktury, dopravné a mnoho dalšího.

Mobilní stránky se přizpůsobují potřebám návštěvníků, kteří používají chytré mobilní telefony. Mobilní stránky se proto (současně s nárůstem počtu uživatelů chytrých telefonů) těší stále větší oblibě.

Mezi rozsáhlé projekty patří např. úspěšný realitní portál Realitka zdarma, na které můžete najít byty a domy k pronájmu a na prodej bez poplatků realitce či jinému zprostředkovateli. Dalšími rozsáhlými projekty jsou portály Top Praha, Top Prague, Ženská krása a Morava live.