Newsletter na zkoušku zdarma!

Oslovte své zákazníky pomocí emailu!

Všem zájemcům o balíček Premium nabízíme nyní možnost vyzkoušení našeho newsletteru. Jakmile si objednáte náš balíček Premium, získáváte tím i možnost vyzkoušet si náš newsletter ZDARMA!

Proč newsletter?

Přemýšlíte, jak oslovit své stávající zákazníky a příznivce a přimět je, aby se vraceli na Vaše webové stránky? Přilákejte stávající zákazníky k další návštěvě Vašeho webu a přesvědčte je k opětovnému nákupu Vašeho produktu či služby. Informujte zákazníky o akcích a novinkách Vaší firmy pomocí newsletteru, který bude zaslán přímo z Vaší webové stránky!

tvorba webových stránek newsletterKdo jednou propadne kouzlu newsletteru, už nikdy nebude chtít přestat. Newsletter je vhodným doplňkem publikování nových článků a příspěvků o akcích a novinkách na Vaší webové stránce. A jak rozesílání novinek funguje?

Integrace newsletteru, šablona a mailingový list

Nejprve Vám naši technici vloží do stránky nástroj pro zasílání novinek (newsletter). Následně Vám vytvoříme jednoduchou kostru – tzv. šablonu, do které bude možné vkládat texty a obrázky vztahující se ke konkrétním akcím. Nakonec importujeme mailingový seznam, který nám zašlete v excelovém souboru.

Newsletter umožňuje přehledně třídit vložené odběratele a zařazovat je do různých seznamů. Odběratele můžete kdykoliv přidat nebo vymazat, buď načtením souboru excelu nebo jednotlivým přidáním v redakčním systému.

Rozesílání newsletteru

Newsletter je tedy možné rozeslat na Vámi zadaný seznam emailů nebo všem registrovaným uživatelům. Skupinové odesílání newsletteru je ošetřeno tak, aby nepadalo odběratelům do spamu, newsletter se odesílá každých 10 minut na zvolený počet emailových adres. V redakčním systému lze sledovat i statistiku, kolik odběratelů a kteří konkrétně novinku již otevřeli.

Po vytvoření šablony Vám následně vytvoříme jeden newsletter podle zaslaných informací a obrázků a rozešleme ho na Vámi zvolené emaily.

Newsletter zdarma na vyzkoušení

Co obsahuje zkušební balíček Newsletter ZDARMA?

  • Vložení nástroje pro zasílání newsletteru do stránky.
  • Import seznamu emailů.
  • Vytvoření šablony.
  • Vytvoření newsletteru z Vámi zadaných informací.
  • Rozeslání tohoto newsletteru na zvolené emailové adresy.

Pokud budete chtít po rozeslání jednoho newsletteru v této službě pokračovat, můžete upgradovat na plnou verzi newsletteru, která je popsána a naceněna v Rozšíření k balíčku Premium.