Firemní video

Firemní video, které zaujme

Pro klienty, kteří mají kromě tvorby webových stránek zájem o další rozšíření marketingové strategie, nabízíme firemní video. Firemní video napomáhá lepší komunikaci se zákazníkem, který této video-prezentaci získává přesnější představu o Vaší firmě. Firemní video Vám také umožní lépe představit specifickou službu či produkt.

Videa jsou navíc na internetu velmi oblíbená, a pokud se jedná o videa kvalitně provedená a zajímavá, mají virální potenciál, tedy schopnost šířit se sdílením mezi uživateli.

Druhy firemního videa

Firemní videa rozdělujeme do čtyř kategorií podle jejich tématu.

Firemní video-prezentace si klade za cíl představit právě Vaši firmu, ukázat interiér a exteriér Vaší firmy, seznámit diváka s oborem podnikání, zaměřením a cíly Vaší firmy, stručně mohou být zobrazeny také produkty či nabízené služby.

Dalším velmi oblíbeným typem firemního videa je právě produktové video, kdy je potenciálním zákazníkům představen produkt či služba, která Vás odliší od konkurence, případně může představovat nový produkt či službu Vaší firmy.

Nabízíme také tvorbu firemního videa pro konkrétní události, pokud např. pořádáte veletrh nebo sezonní akci.

Čtvrtým nabízeným druhem firemního videa je výukové video, které slouží hlavně ke školení zaměstnanců a jako nástroj technické podpory. Díky tomuto druhu videa již nebudete muset pořádat drahá školení.

Video, které jsme vytvořili pro našeho klienta