Ženská Krása na vzestupu

Portál společnosti Web 4 All s názvem Ženská Krása, zaměřující se na oblast krásy, zdraví a životního stylu, zažívá v současnosti vzestup návštěvnosti i množství příspěvků, které jsou na portál pravidelně publikovány jeho členy. Tímto bychom chtěli poděkovat našim partnerům, kteří se přidali k portálu a píší nám tematické články. Děkujeme!

Představme si krátce některé ze společností, které nás oslovily a staly se pravidelnými redaktory portálu. Právě díky nim můžeme pravidelně číst novinky ze světa módy, životního stylu, zdraví a relaxace.

Dianka – vše o spodním prádle a módních doplňcích

diankaDianka přispívá na portál Ženká Krása články o nejnovějších trendech v oblasti spodního prádla, o módních doplňcích jako jsou pásky či společenské kabelky, dále píší zajímavé články na téma plavky 2013, pyžama a noční košilky, jak správně vybrat podprsenku či jak si vybrat nejlepší župan.

Hlavní činností portálu Dianka je internetový prodej spodního prádla.

Parfums – články o kosmetice a parfémech

Nejznámější internetový obchod s parfémy Notino.cz je také partnerem portálu Ženská Krása, který nám pravidelně publikuje příspěvky na témata: parfémy – novinky a sezónní
vůně, péče o pleť, péče o vlasy, apod. notino

Flamingopark – módní butik

flamingoparkMezi originální módní butiky v našem hlavním městě patří Flamingopark, který naleznete na Náměstí republiky přímo v centru Prahy. Na stránky Ženské Krásy píše Flamingopark o originální módě, přírodních špercích a módních doplňcích.

Esennce – Originální dárky a tipy pro volný čas

esennceRubriku Životní styl na portálu Ženská Krása zcela opanovaly skvělé příspěvky a tipy na výlety od Esennce, zážitkového portálu doporučujícího neotřelé a vkusné dárky. Nevíte, co dát přátelům jako svatební dar, čím překvapit své rodiče nebo kam pozvat partnera na víkend? Mnoho tipů si přečtete právě ve článcích od Esennce.

Kliniky plastické chirurgie

Mezi pravidelné přispivatele do rubriky Zdraví patří kliniky zabývající se ženskou krásou, a to Klinika Esthé, dále Klinika Perfect Clinic a také Klinika UEM. Díky redaktorům z řad plastických chirurgů se dovíte o moderních technologiích pro tvarování těla, jak se zbavit liposukce, co je to abdominoplastika či že existuje tzv. lepidlo na lidskou tkáň!

Podkovka – Stomatologická ordinace Praha 4

podkovkaStomatologická ordinace Podkovka Vám na portále Ženská Krása představuje nejen své akční slevy, ale i možnosti a tipy pro bělení zubů a zvýraznění Vašeho úsměvu.

Mezi další přispivatele na portál pak patří společnosti Blancheporte, Rejnok Obuv či Lékaři Online.

Chcete-li se také stát redaktorem portálu Ženská Krása, kontaktujte nás na emailu info@zenska-krasa.cz a informujte se na stránkách Ženská Krása – Spolupráce!