Nová služba: Mobilní stránky

Internet v mobilu používaly ke konci roku 2011 už více než tři miliony českých obyvatel a jejich počet roste závratným tempem 30 % ročně. Naše společnost samozřejmě na tento trend reaguje a proto nově nabízíme optimalizaci Vašich internetových stránek speciálně pro mobilní zařízení.

Specializované webové stránky pro internet v mobilu

Uživatelé mobilů mohou zobrazit Vaše stránky již v základní podobě – jste si ale jisti, že chtějí vidět stejné věci jako lidé sedící u počítače? Z našich průzkumů vyplývá, že většina lidí zobrazujících stránky v mobilu chce vidět spíše základní kontaktní údaje a nepotřebuje se zdržovat „zbytečnými“ grafickými prvky, rozsáhlými texty a podobně. Přejíždět po široké stránce a hledat, v jakém koutě je otevírací doba nebo třeba nepoužitelná mapa jsou pro zákazníky nepříjemné zážitky a takových je chceme ušetřit.

A právě proto nabízíme od června 2012 novou službu – optimalizaci stránek speciálně pro mobilní telefony. To znamená, že obsah, design i funkčnost jsou navrženy speciálně pro zobrazení na mobilních zařízeních. Stránky jsou „odlehčené“, aby se načítaly rychle i přes často omezený a pomalejší mobilní internet. Žádné zbytečné slohy o historii společnosti na úvodní stránce – jednoduše pouze stručné a užitečné informace.