Luna Sandals – nový eshop

Hrdě Vám představujeme nově spuštěný eshop unikátního produktu Luna Sandals – www.lunasandals.cz, jehož jediným dovozcem a prodejcem v České republice je ALL IS COMING s.r.o. se svojí kamennou prodejnou VIVOBAREFOOT na adrese Náměstí Míru, Belgická 114/36, 120 00 Praha 2. Jedná se o speciální sandále určené pro běh a pro všechny druhy terénu. Kvalitnější sandále nenajdete. V České republice prodej těchto bot začal v roce 2013, stejně jako náš eshop.

Luna Sandals

Na eshopu Vás nejprve osloví zajímavý slider, který zahrnuje všechny 3 hlavní produkty Luna Sandals. Vhodné fotografie na pozadí doplňují použití produktu. Pod sliderem si můžete přečíst příběh, jak Luna Sandals vznikly, spolu s komiksovými obrázky. Hravou formou se tak dovíte více o Luna Sandals.

V zápatí naleznete mapu stránek, můžete se prokliknout do prodejny, do svého účtu na eshopu či do sociálních sítí Facebook a Twitter.

Seznamte se s Luna Sandals

Luna Sandals se zaměřují na 3 typy terénů a přesně podle nich dělí své produkty na 3 druhy: Luna Sandals Mono, Luna Sandals Oso a Luna Sandals Venado.

Luna Sandals – Model Mono

Modely Mono (Opice) jsou univerzální sandály pro cestování, do města i na lenošení. Luna Sandals Mono jsou dobře prilnavé k noze a velmi odolné. Šněrování je pohodlné se zástřčkovým systémem a elastickým úchytem. Na výrobu bot byl použit mimojiné pevný lezecký trubkovitý nylon. Bonusem je ekologičnost Luna Sandals, boty jsou 100 % veganské, všechny použité materiály jsou velmi šetrné k přírodě.

Luna Sandals Mono

Luna Sandals – Model Oso

Modely Oso (Medvěd) budou v prodeji zanedlouho. Jedná se o sandále pro sportovce a tvrďáky, kteří rádi chodí na boso. Sandále Oso jsou pevné a vhodné do terénu, ochrání Vaše nohy před nepříznivým povrchem a kameny. Podrážka je tuhá a drsná, vhodná pro náročné stezky i mokrý povrch, pro chůzi i běh.

Luna Sandals Oso

Luna Sandals – Model Venado

Modely Venado (Jelen) jsou nejlehčím ze všech modelů Luna Sandals. Venado jsou elegantní, ale i přesto mají sportovní nádech, hodí se jak na chůzi, tak na běh. Chodit v nich můžete bez problému na zpevněném povrchu i středně pevných stezkách. Svojí elegancí jsou vhodným doplňkem jakéhokoliv oblečení, sednou k městskému i sportovnímu outfitu a hodí se i k šatům.

Luna Sandals Venado