Francouzské víno online, dovoz vína z Francie

V březnu jsme spustili nový internetový obchod s francouzským vínem La Cave d’Adrien, který slouží jako doplněk ke stejnojmenné kamenné prodejně v centru Prahy, a to na adrese Americká 18, Praha 2, v pěší vzdálenosti od stanic metra Náměstí míru a I.P.Pavlova. Vinotéka Praha 2 se bude otevírat koncem dubna 2013, elektronický obchod s vínem je ale již plně funkční.

Eshop s vínem naleznete na webu: Vinotéka Praha 2 – La Cave d’Adrien

Kvalitní francouzská vína za příznivou cenu

Vinotéka La Cave d’Adrien a eshop s vínem se zaměřují na úzký výběr francouzských vín a delikates vysoké kvality za příznivé ceny, které je dosaženo odběrem velkého množství vína od menších dodavatelů z vybraných oblastí. Ve vinotéce Praha 2 La Cave d’Adrien se nemusíte bát, že se ztratíte mezi tisíci druhy vína, francoužští provozovatelé vinotéky pro Vás pečlivě vybrali průřez z více i méně známých autentických francouzských vín a nabízí jich pouze několik desítek. Rádi Vám doporučí vhodné víno k různým druhům masa, víno k sýrům, francouzská dezertní vína, apod.

 

 

Francouzská vinařství – mapa vinařských oblastí

Sortiment e-shopu s vínem je přehledně seřazen podle oblastí, ze kterých víno pochází. Jednotlivé oblasti si mohou internetoví uživatelé a milovníci vína prohlédnout na interaktivní mapě zobrazující vinařské oblasti Francie, ze kterých víno nabízené ve vinotéce pochází. Za zmínku stojí nejznámější vinařské oblasti Bourgogne, Champagne, Bordeaux, Alsace či Provence. Mezi o něco méně všeobecně známé přesto však vinařsky vyhlášené oblasti pak patří Val de Loire, Cotes du Rhone, Sud-Ouest či Languedoc-Roussillon.

Francouzské víno pro odborníky i pro laiky

Sortiment vinotéky zahrnuje červená vína, bílá vína, růžová vína i šumivá vína. Eshop s vínem i vinotéka Praha 2 nabízejí vína v cenové úrovni od 150,- do 2 250,- Kč za lahev vína. Výběr francouzských vín byl uzpůsoben tak, aby si snadno vybral odborník, vinař laik i běžný konzument.