Emiphant, módní dětské oblečení za nízké ceny

Společnost Web 4 all spustila během února 2013 nový rozsáhlý eshop zaměřený na dětské zboží a dětské oblečení online. Stránka má responzivní design – tj. podporuje zobrazování na všech zařízeních, jako jsou mobilní telefony, tablety či velmi široké monitory. Další zajímavostí je řešení zoomování na produkt, kdy se po přejetí myší přes obrázek produktu zobrazí zvětšený detail konkrétní části obrázku. Eshop s dětským zbožím zobrazuje původní cenu a současně výši slevy na konkrétní zboží. Za každý nákup získá uživatel speciální body, tzv. emikredity, které může využít při příštím nákupu a uplatnit tak slevu na další vybrané zboží.

Dětský outlet online i školní potřeby

Kromě oblečení pro děti zahrnující především dětský outlet, jako jsou džíny pro chlapce a dívky, sukně, mikiny, trička, spodní prádlo, ponožky i dětská pyžamka, kojenecké oblečení i výbava pro minimka, nabízí eshop Emiphant i hračky pro děti a školní potřeby. Ceny eshopu jsou skutečně bezkonkurenční, zboží je značkové a materiály velmi kvalitní.

Doplňkové zboží je nápadité a originální, školní potřeby zase ocení každý školáček i předškoláček. Celkově Vás nákup v eshopu bude bavit díky široké nabídce, krásným kvalitním fotografiím i nízkým cenám.

Přesvědčte se sami na stránkách Emiphant – dětské oblečení online.