Balíček Premium

O balíčku Premium

Balíček Premium představuje souhrnnou nabídku nejdůležitějších služeb a funkcí webových stránek, které nejčastěji poptáváte. Jde takřka o všechno v jednom, od originálního designu a kódování přes hosting, vkládání obsahu a a různých funkcí (fotogalerie, mapa, kontaktní formulář,…) až po tvorbu části textu, technickou podporu a optimalizaci pro vyhledávače. To vše od pouhých 2490,- Kč měsíčně (bez DPH).

Newsletter na zkoušku zdarma!

tvorba webových stránek newsletterPřilákejte stávající zákazníky k další návštěvě Vašeho webu a přesvědčte je k opětovnému nákupu Vašeho produktu či služby. Informujte zákazníky o akcích a novinkách Vaší firmy pomocí newsletteru, který bude zaslán přímo z Vaší webové stránky!

Všem zájemcům o balíček Premium nabízíme nyní možnost vyzkoušení našeho newsletteru. Jakmile si objednáte náš balíček Premium, získáváte tím i možnost vyzkoušet si náš newsletter ZDARMA!

Více informací naleznete zde: Newsletter na zkoušku zdarma

Co vše obsahuje balíček Premium?

Tvorba webové stránky

Funkční webová stránka o 6ti podstránkách je Vám plně k dispozici 24 hodin denně, a to na jednoduše editovatelném redakčním systému WordPress!

Hosting a doména (a emailové schránky)

Jako samozřejmost u nás v ceně balíčku získáte také profesionální hosting a doménu. Vhodnou doménu Vám vždy pomáháme vybrat tak, aby byla zapamatovatelná a cílená na potenciální klienty. Zároveň Vám vytvoříme až 3 nové emailové adresy s koncovkou Vaší domény.

Webdesign na míru

Každému projektu se věnujeme individuálně. Nepoužíváme proto žádné předpřipravené jednoduché šablony, nýbrž pro Vás zpracováváme na základě jejich konkrétních požadavků profesionální grafický návrh. Ten je podle Vašich připomínek modifikován a jakmile ho schválíte, vytvoříme z něj pro Vás webovou stránku. V ceně balíčku jsou až tři různé grafické návrhy a souhrny modifikací.

Redakční systém pro editovatelnost 24 hodin denně

K dispozici je Vám kromě linky profesionální technické podpory také redakční systém pro správu obsahu Vaší nově vytvořené webové stránky. Díky tomuto jednoduchému systému, který dodáváme včetně manuálu, budete schopni vlastnoručně měnit obsah svých stránek.

Pestré funkce webové stránky

  • Slider na úvodní stránce
  • Fotogalerie
  • Google mapa
  • Kontaktní formulář
  • Rubrika pro Vaše příspěvky (novinky, akce)
  • Obrázky z databáze (až 5 obrázků)
  • Přidání odkazu na Váš Facebook, Twitter a Google+
  • Google Analytics pro sledování statistik

Viditelnost na Google a Seznamu

Optimalizace pro vyhledávače aneb SEO je jednou z klíčových služeb nabízených jako součást balíčku Premium. Snažíme se o kvalitní umístění Vaší stránky ve výsledcích vyhledávačů Google a Seznam na specifické slovní spojení vztahující se k Vaší činnosti. K tomu nám slouží hlavně čístý kód, rozsáhlá síť portálů a další know-how.

Vytvoření optimalizovaného textu

Jako součást balíčku Premium nabízíme 1 A4 stranu optimalizovaného textu (tedy textu, který obsahuje klíčová slova vztahující se k Vaší činnosti).

Vytváříme také tematické články, napž. na portálu Ženská krása.

Profesionální technická podpora

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně Vaší stránky je Vám k dispozici každý všední den od 9 do 18 hodin naše profesionální technická podpora na lince +222 541 338.

Vlastní CRM systém jako bonus

CRM systém neboli Řízení vztahů se zákazníky Vám umožní snadno dokumentovat vývoj vztahů s klienty od prvního kontaktu až po zasílání faktur. Vytvořit můžete také více úrovní uživatelů, z nichž každému lze nastavit různá práva.

CRM systém

Benefity Web 4 All

Mezi hlavní benefity patří umístění na rozsáhlých a navštěvovaných portálech firmy Web 4 All, dále propagace podniku, různé slevy a události pořádané naší firmou.

Pokud Vás balíček Premium zaujal a rádi byste se o něm dozvěděli více, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 222 544 171 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Rozšíření balíčku Premium

Pro všechny náročné zákazníky, kteří chtějí do balíčku Premium něco navíc, nabízíme kromě výše zmiňovaných výhod také řadu rozšíření.

Rozšíření pro balíček Premium, které si lze doobjednat jednorázově zvlášť, naleznete včetně ceníku zde.